فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

محاکمه کفتارهای بی رحم / زن جوان تهرانی 2 بار در یک شب در دام 2 شیطان صفت افتاد+ فیلم و عکس

محاکمه کفتارهای بی رحم / زن جوان تهرانی 2 بار در یک شب در دام 2 شیطان صفت افتاد+ فیلم و عکس زن…

محاکمه کفتارهای بی رحم / زن جوان تهرانی 2 بار در یک شب در دام 2 شیطان صفت افتاد+ فیلم و عکس

زن جوان که توانسته بود شبانه از دام شیطانی مرد پژو سوار بگریزد در بیابان به دام دو مرد دیگر گرفتار شد و مورد آزار قرار گرفت.

به گزارش ساعت 25 ، با بررسی های پلیسی روشن شده مرد پژوسوار سه زن دیگر را نیز به تله شیطانی اش انداخته است.

زمستان سال 95 یک زن جوان به نام محبوبه به پلیس آگاهی رفت و کمک خواست. وی گفت: ازمحل کارم در میدان خراسان به خانه ام در مشیریه برمی گشتم که به عنوان مسافر سوار یک دستگاه پژو ۴۰۵ شدم. راننده در بین راه تغییر مسیر داد.وقتی از او خواستم تا ماشین را متوقف کنند مرا کتک زد .او با تهدید مرا به منطقه به نام زمان آباد برد و وحشیانه به من تجاوز کرد و سپس مرا در بیابان رها کرد .

این زن ادامه داد: صدای پارس سگ ها را در بیابان می شنیدم و به خودم می لرزیدم .حتی توان راه رفتن هم نداشتم .من با زحمت توانستم خودم را به کنار جاده برسانم .همان موقع یک پژو پرشیا در حال عبور بود که جلوی ماشین را گرفتم و از دو سرنشین آن کمک خواستم.دو سرنشین پژو که می‌گفتند در یک گاوداری کار می کنند قول دادند کمکم کنند. آنها مرا به گاوداری بردند تا دست و صورتم را بشویم و سپس مرا به شهر برسانند اما یکی از آنها که سعید نام داشت بدون توجه به گریه و التماس هایم مرا آزار داد.اما دیگری به نام حسام دلش برایم سوخت و مرا با ماشین به مشیریه رساند.

به دنبال اظهارات تکان دهنده این زن پلیس به گاوداری مورد نظر رفت و با نشانی هایی که از زن جوان گرفته بود حسام و سعید را بازداشت کرد. پلیس همچنین در گام بعدی از تحقیق ها و با ردیابی شماره پلاک پژو 405 راننده شیطان صفت به نام اشکان را نیز بازداشت کرد.

با تکمیل تحقیق ها روشن شد این مرد سه زن دیگر را نیز به همین شیوه به تله شیطانی اش انداخته بود.

متهمان دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی توکلی و با حضور یک مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند.

در این جلسه زن جوان برای اشکان و سعید اشد مجازات خواست و گفت: از حسام هیچ شکایتی ندارم. چون مرا آزار نداد و به من کمک کرد.

سپس اشکان به دفاع پرداخت و منکر آزار زن جوان شد. وی همچنین گفت نمی داند چطور سه زن دیگر نیز از وی شکایت کرده و گفته اند در دام وی گرفتار شده اند.

سپس حسام به دفاع پرداخت و گفت :من پشت فرمان پژو پرشیا نشسته بودم که زن پریشان احوال را دیدم. به همین خاطر از سعید خواستم تا به زن جوان کمک کنیم. ما زن جوان را به گاوداری بردیم اما سعید یکباره دچار وسوسه شود و تصمیم گرفت زن جوان را آزار دهد .من مخالفت کردم اما سعید با من درگیر شد و تهدیدم کرد باید من هم زن جوان را آزار دهم .ولی من او را آزار ندادم.

وقتی سعید به دفاع ایستاد گفت: من و حسام زن جوان را به گاوداری بردیم تا صورتش را بشوید و آب بخورد.سپس به او پول دادیم و او را تا شهر رساندیم. ما هیچ کدام او را آزار نداده ایم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا برای حسام و سعید حکم صادر کند. اما پرونده اشکان برای تکمیل تحقیقات درباره آزار سه زنی که وی را از روی عکسش شناسایی کرده اند به پلیس آگاهی فرستاده شد تا با تکمیل تحقیق ها برای وی حکم صادر شود.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *