فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مدیر و ناجیان استخر مقصر مرگ پسر شناگر +عکس

مدیر و ناجیان استخر مقصر مرگ پسر شناگر +عکس هیات سه نفره کارشناسان ورزشی پس از بررسی استخری در جنوب تهران مدیر استخر…

مدیر و ناجیان استخر مقصر مرگ پسر شناگر +عکس

هیات سه نفره کارشناسان ورزشی پس از بررسی استخری در جنوب تهران مدیر استخر و غریق نجات‌ها را در مرگ نوجوان غرق شده در آنجا مقصر شناختند.

3مرداد امسال پسری 16 ساله به نام محمد در استخر مجموعه ورزشی در محله نازی‌آباد تهران غرق شد و فوت کرد. خانواده‌اش در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از مدیر استخر و ناجی آنجا شکایت کردند.

با تحقیق از پدر نوجوان غرق شده به نام محمد معلوم شد پسرش شناگر ماهری بوده و حتی مدرک درجه 3 شنا داشته است.

او همیشه به آن استخر می‌رفته و آن روز همراه دوستش به استخر رفته و بعد از 20 دقیقه در عمق یک متر و 60 سانتی‌متری استخر غرق شده بود.

بعد از این حادثه، شاهدان ماجرا گفتند دو مرد که برای شنا به استخر آمده بودند پسر نوجوان را از آب بیرون آورده و تحویل ناجیان داده‌اند، اما ناجیان استخر مدعی بودند خودشان پسر نوجوان را از آب بیرون آورده؛ عمل احیا را انجام داده و بعد از آمدن امدادگران اورژانس، وی را به بیمارستان منتقل کرده‌اند.

بنابراین کارشناس اداره کار از استخر بازدید کرد و نظر داد مدیر استخر 60 درصد و نجات غریق 40 درصد در غرق شدن پسر نوجوان در استخر نقش داشتند. اما این دو نفر به نظر کارشناس اعتراض کردند. در ادامه هیات سه نفره ورزشی محل حادثه را بررسی کردند و دوشنبه 20 آذر امسال اعلام کردند مدیر استخر 35درصد و پنج نجات غریق و سرناجی‌های استخر 65 درصد در غرق شدن پسر نوجوان نقش داشته‌‌اند.

 در استخر تهرانغرق شدن پسر نوجوان در استخر در تهران

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *