فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مرگ عروس پس از شب زفاف

مرگ تلخ عروس 18 ساعت پس از شب زفاف با همسرش + عکس دختری که به بیماری سرطان مبتلا بود تنها پس از…

مرگ تلخ عروس 18 ساعت پس از شب زفاف با همسرش + عکس

دختری که به بیماری سرطان مبتلا بود تنها پس از 18 ساعت از مراسم عروسی خود جان داد و از این جهان رفت و همسرش را تنها گذاشت. دختر سرطانی 18 ساعت قبل از مرگش به آرزوی خود یعنی ازدواج با مرد مورد علاقه اش رسید و پس از گذراندن یک روز رومانتیک با همسرش از جهان رفت.

مرگ تلخ عروس 18 ساعت پس از شب زفاف با همسرش

مرگ عروس پس از شب زفاف

هیسر موشر 31 ساله که مدتها بود به علت ابتلا به سرطان سینه در بیمارستان بستری بود بعنوان آخرین آرزوی خود از نامزدش تقاضای کرد تا مراسم ازدواجشان را در بیمارستان برگزار کنند.

دیوید بعد از انکه از وجود توده سرطانی در بدن موشر مطلع شد تقاضای ازدواجش را مطرح کرد و از او خواست تا روزهای باقیمانده را کنار هم زندگی کنند.23 دسامبر سرطان سینه موشر تشخیص داده شد و بعد از ان دیوید تصمیم گرفت تا 30 دسامبر مراسم ازدواج با دختر مورد علاقه اش را در بیمارستان برگزار کند

اما پزشکان رد صحبت هاي خصوصی با دیوید به او اطلاع دادند که نامزدش زیاد عمر نخواهد کرد ودر زمانی که بسیار نزدیک است عمرش به پايان خواهد رسید.همه ی چیز برای برگزاری مراسم ازدواج آماده شد و دیوید با موشر ازدواج کرد همه ی چیز مانند یک مراسم ازدواج رومانتیک برگزار شد و آن ها ساعت زیبایی کنار هم سپری کردن اما بعد از 18 ساعت عروس جوان در بغل مرد رویاهایش از جهان رفت.

مرگ عروس پس از شب زفاف

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *