فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

حادثه

مرگ دانش آموز اصفهانی به خاطر بازی نهنگ آبی ساعت 25 _ فرمانده انتظامی استان اصفهان از سقوط دو دانش آموز دختر اصفهانی…

مرگ دانش آموز اصفهانی به خاطر بازی نهنگ آبی

ساعت 25 _ فرمانده انتظامی استان اصفهان از سقوط دو دانش آموز دختر اصفهانی از پل روگذر که منجر به مرگ یکی از آنها و مصدومیت شدید دیگری تحت تاثیر بازی نهنگ آبی خبر داد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان سردار معصوم بیگی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط دو دختر نوجوان از پل روگذر در شهر اصفهان، تیم فوریت های پلیسی بلافاصله به محل اعزام شد.

وی افزود: متاسفانه در اثر این حادثه یکی از دختران که ۱۵ ساله بود در دم درگذشت و دیگری که ۱۶ ساله بود با مصدومیت شدیدی مواجه و به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان هم چنین تصریح کرد: بر اساس گزارش های واصله حال دانش آموز مجروح نیز وخیم اعلام شده است.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت : این دو نوجوان قبل از پرت کردن خود توسط یک دستگاه ضبط صوت، با خانواده خود خداحافظی کرده و علت این کار را انجام بازی آنلاین نهنگ آبی در فضای مجازی اعلام کرده اند.

سردار معصوم بیگی با اشاره به اینکه نوجوان مجروح شده نیز بیان داشته که تحت تاثیر بازی نهنگ آبی دست به این اقدام زده است، خاطر نشان کرد: پلیس در خصوص بازی نهنگ آبی هشدارهایی داده بود؛ این بازی در کشورهای مختلف قربانی گرفته و تاثیر بسیاری بر ذهن دارد و افراد را وادار به رفتارهای پرخطری همچون خودزنی و خودکشی می کند.

وی تاکید کرد: پدر و مادرها می بایست همواره بر رفتار فرزندان خود نظارت داشته باشند و این را بدانند که فضای مجازی در برخی مواقع از فضای واقعی خطرناک تر است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *