فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مرگ وحشتناک راننده خودرور سواری در اثر برخورد با کرکره عکس

ساعت 25 _ سخنگوی آتش نشانی تهران بیان کرد : در اثر برخورد یک خودرو سواری تیبا با کرکره مغازه در خیابان بخارایی…

ساعت 25 _ سخنگوی آتش نشانی تهران بیان کرد : در اثر برخورد یک خودرو سواری تیبا با کرکره مغازه در خیابان بخارایی تهران منجر به مرگ راننده خودرو و مصدومیت شدید دیگر سرنشین خودرو شد.

مرگ وحشتناک راننده خودرور سواری در اثر برخورد با کرکره عکس

مرگ راننده تیبا بر اثر تصادف با کرکره مغازه در خیابان خزانه بخارایی

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث ، با اعلام خبر تصادف مرگبار خودروی تیبا در خیابان خزانه بخارایی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 10:21 صبح امروز یک مورد حادثه تصادف در خیابان خزانه بخارایی، تقاطع خیابان بهزادپور به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 126 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری تیبا به هنگام عبور از مسیر با دو سرنشین وارد تقاطع شده، به شدت با یک تاکسی برخورد کرده و در نهایت پس از انحراف از مسیر اصلی پس از برخورد با کرکره بسته یک باب مغازه (یک تعمیرگاه) متوقف شده بود.

ملکی با بیان اینکه بر اثر این حادثه کرکره مغازه شکسته و نیمی از خودرو وارد مغازه شده بود، خاطرنشان کرد: هر دو سرنشین داخل خودروی تیبا محبوس شده بودند که آتش‌نشانان به سرعت پس از انجام ایمن‌سازیهای  لازم هر دو نفر از خودرو خارج کردند.

وی افزود: پس از انجام معاینات اولیه مشخص شد راننده، که جوان بیست و پنج ساله‌ای بود در لحظات اولیه پس از حادثه جان خود را از دست داده است همچنین سرنشین دیگر خودرو که حدوداً چهل سال سن داشت به شدت دچار مصدومیت شده و برای انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در نهایت محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شود و در ساعت  11:39 عملیات به پایان رسید.

منبع khabar25

یک دیدگاه برای “مرگ راننده تیبا در اثر برخورد با کرکره مغازه در تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *