فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مرگ شاهین نجفی از شایعه تا واقعیت عکس

ساعت 25 _ در ادامه شایعات این چند روز نوبت به خواننده هتاک به ساحت مقدس ائمه معصومین علیهم السلام شاهین نجفی (…

ساعت 25 _ در ادامه شایعات این چند روز نوبت به خواننده هتاک به ساحت مقدس ائمه معصومین علیهم السلام شاهین نجفی ( خواننده مرتد ) رسید.یکی از خبرگزاریهای مطرح خبر از بازداشت این خواننده رپ می دهد ولی چند سایت دیگر با درج مرگ او فوت این خواننده را قوت بخشیده است.

بعد از اهانت بی‌شرمانه شاهین نجفی خواننده هتاک به ائمه معصومین علیهم السلام و همچنین علمدار کربلا حضرت ابوالفضل علیه السلام، گزارش های مفصلی از آخرین تکاپوهای این عروسک پوشالی علیه دین و آزادی، منتشر شد. اما آنچه اکنون در شبکه‌های اجتماعی شایع شده، مرگ این خواننده‌نمای هتاک است.

بعد از نشر خبر دستگیری وی، صفحات مجازی با درج خبر به درک واصل شدن او شائبه مرگ شاهین نجفی را قوت بخشیده اند، اما هیچ خبری رسمی در تایید یا رد این مطلب مخابره نشده است. از جمله بی اخلاقی ها او لخت شدن در کنسرت چند ماهه قبل بود که با واکنش مردم و حضار در کنسرت مواجه شد ، که بیش از پیش چهره حیوانی او را برملا کرد.

شاهین نجفی خواننده رپ ایرانی، پس از گذشت چند روز از صدور فتوای ارتداد علیه وی تصمیم گرفت در دادگاه آلمان، از آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید قم، به دلیل صدور این فتوا که او را مهدور الدم می‌کند، شکایت کند.العربیه اضافه کرد: «حکم ارتداد شاهین نجفی پس از آن صادر شد که این خواننده ایرانی، آهنگی جنجال برانگیز با عنوان “نقی” منتشر کرد. منتقدان این آهنگ می‌گویند که در آن به امام دهم شیعیان هتاکی شده است.»

شایعه به مرگ شاهین نجفی چه واقعیت داشته باشد و چه نداشته باشد، او مُرداری بیش نیست و چهره واقعی حامیان او را نمی پوشاند.

بعد از اهانت های بی شرمانه او به حضرات معصومین علیهم السلام بود که شبکه های “بی بی سی فارسی” و “صدای آمریکا” مصاحبه های اختصاصی با وی برگزار کردند و به نوعی به این اهانت ها دستمریزاد گفتند. طبق اخبار تایید نشده، مدتی است که شاهین نجفی در انظار دیده نشده و بر اساس گزارش ها تحت حمایت و نظارت شدید سرویس امنیتی آلمان روزگار سیاه خود را می گذراند، اما اکنون خبر مرگش شایع صفحات مجازی است.

مرگ شاهین نجفی تکذیب شد

با توجه به بروز رسانی صفحه اجتماعی این خواننده احتمال فوت یا دستگیری این خواننده شایعه ای بیش نیست،البته تا لحظه تنظیم این مطلب هیچ خبری در تایید یا رد این خبر به بیرون داده نشده است و در صورت تایید خبر مرگ این خواننده در همین سایت به اطلاع مردم خواهیم رساند.

متاسفانه چند سایت خبری برای خودنمایی خبر کذبی در مورد مرگ این خواننده هتاک در سانحه آتش سوزی از زبان مدیر برنامه هایش (این مدیر برنامه وجود خارجی ندارد) باعث دست به دست شدن این خبر کذب شده است،لازم به یاد اوری میباشم این خبر شایعه ای بیش نیست و امیدوارم این سایت ها،بد اخلاقی ها خبری که موجب سلب اعتماد مردم به شبکه های اطلاع رسانی میشود رو کنار گذاشته تا هر روز شاهد شایعه های روز افزون نشویم.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *