فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مرگ قاتل خانم بازیگر سرشناس در زندان + عکس

مرگ قاتل خانم بازیگر سرشناس در زندان + عکس ساعت 25 _ چارلز منسون رئیس گروه جنایتکار زنجیره ای که یکی از عاملین…

مرگ قاتل خانم بازیگر سرشناس در زندان + عکس

ساعت 25 _ چارلز منسون رئیس گروه جنایتکار زنجیره ای که یکی از عاملین قتل بازیگر زن مشهور بود در سن 83 سالگی درگذشت.

مرگ قاتل خانم بازیگر سرشناس در زندان + عکس

 

مقامات زندانی در آمریکا می‌گویند «چارلز مانسون»، رئیس سابق یکی از مخوف‌ترین گروه‌های تبهکاری و جنایت در این کشور، در سن 83 سالگی فوت کرده است.

بر اساس گزارش ، «منسون» رئیس گروه جنایتکاری بود که سال 1969، «شارون تیت» همسر «رومن پولانسکی» کارگردان معروف و شش نفر دیگر را به قتل رساندند. او هفته گذشته در یک وضعیت جدی به بیمارستان منتقل شد و گزارش شده که توسط پنج افسر پلیس محافظت می‌شد.

در ماه ژانویه، «منسون» برای خونریزی شدید روده به بیمارستان منتقل شد و به جراحی نیاز داشت اما پزشکان گفتند که او برای جراحی شدن ضعیف است و او به زندان Prison بازگردانده شد. یکی از قربانیان او و گروهش، «شارون تیت» بازیگر سرشناس هالیوود و همسر باردار «رومن پولانسکی» کارگردان برنده جایزه اسکار بود.

او در خانه‌اش به همراه چهار نفر دیگر با ضربات چاقو به قتل رسید. اعضای «خانواده منسون» فردای آن روز نیز یک زوج ثروتمند را در لس‌آنجلس کشتند.

خبر مرگ قاتل خانم بازیگر چارلز منسون نخستین بار به نقل از خواهر «شارون تیت» در رسانه‌ها مخابره شد؛‌ او اعلام کرد که خبر را از مقامات مسئول دریافت کرده است.

«منسون» بر این باور بود که در نظمی نوین رهبری جامعه را به عهده خواهد گرفت و امیدوار بود که پس از این جنایات انگشت اتهام جامعه آمریکا به سمت سیاهپوستان نشانه رود.

گر چه منسون خودش به شکل مستقیم کسی را به قتل نرساند اما به دلیل صدور دستور قتل‌ها در سال 1971 به مرگ محکوم شد.

پیش از اجرای حکم اعدام او، با تغییر قوانین در کالیفرنیا مجازات اعدام لغو شد و حکم او به حبس ابد تغییر کرد. منسون بیش از 45 سال در زندان بوده است و درخواست آزادی مشروط وی برای 12 بار که آخرینشان سال 2012 بود توسط دادگاه رد شد.

نام و تصویر «مانسون» مترادف با شر و نمادی از شیطان Evil دانسته می‌شود.

مرگ قاتل خانم بازیگر سرشناس در زندان + عکس

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *