فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مرگ

ساعت 25 _ پرونده زن جوانی که به طرز مشکوکی در حمام خانه پدری اش به کام مرگ رفته بود ، پس از…

ساعت 25 _ پرونده زن جوانی که به طرز مشکوکی در حمام خانه پدری اش به کام مرگ رفته بود ، پس از نظر پزشکی قانونی مبنی بر فشار وارد شدن به شریان حیاتی بدنش علت اصلی فوت او شده شائبه به قتل رسیدنش را قوت بخشید.

مرگ مشکوک ستاره در داخل حمام

رسیدگی به این پرونده از سال 91 همزمان با اعلام مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از بیمارستان‌های شرقی تهران به جریان افتاد.

آن روز مأموران پلیس با تماس کارکنان بیمارستانی از مرگ مشکوک زن جوانی به نام ستاره با‌خبر و برای تحقیقات راهی محل شدند. بررسی‌ها حکایت از این داشت زن فوت‌شده مدتی قبل از شوهرش طلاق گرفته و در خانه پدری‌اش زندگی می‌کرده است تا اینکه روز حادثه به حمام می‌رود و ناگهان حالش بد می‌شود و پدر و مادرش او را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

همزمان با انتقال جنازه زن جوان به پزشکی قانونی، مأموران تحقیقات درباره این حادثه را ادامه دادند. مادر ستاره درباره حادثه گفت: ستاره پس از جدایی با ما زندگی می‌کرد. من و پدرش با او مشکلی نداشتیم و با روی باز او را پذیرفتیم. روز حادثه ستاره به حمام رفت و دقایقی بعد مرا صدا زد و گفت حالش بد شده‌است و از من خواست به او آب بدهم. من یک لیوان آب به او دادم و بعد از اینکه خورد، گفت حالش بهتر شده‌است. قرار شد، ستاره خیلی زود از حمام بیرون بیاید. مشغول کارهای خانه شدم که دقایقی بعد نگرانش شدم و به داخل حمام رفتم که دیدم ستاره بی‌هوش افتاده است. پس از این با کمک شوهرم او را به بیمارستان رساندیم.

پدر ستاره هم با تأیید حرف‌های همسرش گفت که از کسی شکایت ندارد و احتمال می‌دهد دخترش به مرگ طبیعی فوت کرده است. به همین دلیل پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران بسته شد، اما مدتی قبل پزشکی قانونی اعلام کرد زن جوان بر اثر وارد شدن فشار بر شریان حیاتی بدنش در ناحیه گردن فوت کرده است. بنابراین پرونده دوباره به جریان افتاد و قاضی پرونده خانواده ستاره را برای تحقیقات به دادسرا احضار کرد. صبح دیروز برادر ستاره در ادعایی گفت: ما با خواهرم مشکلی نداشتیم. روز حادثه من برای تفریح به یکی از شهرهای شمالی کشور رفته بودم که مادرم تلفنی به من خبر داد. پدر و مادر ستاره هم در تحقیقات حرف‌های گذشته خود را تکرار کردند و مدعی شدند با ستاره مشکلی نداشته‌اند و روز حادثه او داخل حمام ناگهان حالش بد شده است. تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان مرگ زن جوان از سوی کارآگاهان جنایی ادامه دارد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *