فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مرگ پسر 15 ساله بر اثر پارس یک سگ

مرگ پسر ۱۵ ساله بر اثر پارس یک سگ پارس یک سگ زیبا و گران‌قیمت باعث مرگ نوجوان پانزده ساله‌ای شد. اخبار حوادث…

مرگ پسر ۱۵ ساله بر اثر پارس یک سگ

پارس یک سگ زیبا و گران‌قیمت باعث مرگ نوجوان پانزده ساله‌ای شد.

مرگ پسر 15 ساله بر اثر پارس یک سگ

اخبار حوادث همیشه و در تمامی برهه‌های تاریخ مخاطبان «پَروپاقرصی» داشته و از دهه‌های گذشته تا به امروز همچنان در زُمره پربازدیدترین اخبار قرار داشته است، از سالیان دور نیز تعداد زیادی از خوانندگان، روزنامه را می‌خریدند تا صفحه حوادث آن را بخوانند.

اکنون نیز با حضور خبرگزاریها و سایتهای خبری، هرروزه بخش قابل توجهی از پربازدیدترین اخبار هر رسانه‌ای به اخبار حوادث تعلق می‌گیرد و صفحه حوادث روزنامه‌ها همچنان پربازدید و پابرجاست.

برای بازخوانی حوادث و پرونده‌های جنایی در دهه‌های گذشته به‌سراغ اخبار حوادث یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور در دهه 50 رفتیم و در قالب سلسله گزارشهایی به بازخوانی این پرونده‌ها البته با ادبیات و «قلم حوادث‌نویسی» خاص آن ایام (بدون دخل و تصرف در نحوه تنظیم آن) می‌پردازیم.

در ادامه به بازخوانی حوادث و وقایع جنایی یازدهم مهر 1355 می‌پردازیم.

پارس یک سگ زیبا و گران‌قیمت باعث مرگ نوجوان پانزده ساله‌ شد

حادثه در میدان هفت‌حوض نارمک رخ داد، گزارشهایی که در این زمینه از سوی مقامات ذی‌صلاح تهیه شده، حاکی است: ساعت هشت شب جوانی به نام عزت‌الله سگ زیبا و گران‌قیمت خود را که از نژاد «پودل» است برای هواخوری به میدان هفت‌حوض برد، زیبایی سگ چند نوجوان را به گِرد سگ کشاند، سگ که نوجوانان را اطراف خود دید در حالیکه قلاده‌اش در دست عزت‌الله بود، به طرف نوجوانان پارس کرد و بچه‌ها از ترس به سرعت از کنار او گریختند، در جمع بچه‌ها، حادثه، گریبانگیر حمید شد.

او که قصد داشت زودتر از گزند سگ رهایی یابد، در حالیکه به سرعت می‌دوید، به زمین سقوط کرد و بیهوش شد، حمید ابتدا به درمانگاه نارمک و از آنجا به بیمارستان 25 شهریور انتقال یافت اما تلاش پزشکان برای نجات او نتیجه نداد و حمید جان خود را از دست داد.

عزت‌الله توسط مأموران کلانتری نارمک جلب شد و پس از تشکیل پرونده به دادسرای تهران رفت.

رسیدگی به پرونده این حادثه عجیب به «نوعی تبریزی» قاضی شعبه 9 محول شد، در مراحل بازجویی عزت‌الله گفت که سگ بی‌آزارش به طرف بچه‌ها پارس کرد و این بچه‌ها بودند که از ترس پا به فرار گذاشتند و حادثه به وجود آمد.

جوانی با چاقو همسرش را کشت

یک جوان 20 ساله به دنبال اختلافات خانوادگی، همسر پانزده ساله خود را با چاقو کشت.

مدتی قبل محمدعلی به خانه پدر همسرش واقع در بازار اول نازی‌آباد رفت و به دنبال مشاجره و اختلافاتی که در آنجا پیش آمد، کبری همسرش را با ضربات چاقو مجروح کرد، کبری به بیمارستان سینا انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت، محمدعلی نیز توسط مأموران انتظامی بازداشت شد، معالجات کبری در بیمارستان ادامه یافت اما او پس از نزدیک به دو ماه در بیمارستان جان سپرد.

پرونده حادثه به علت مجروح شدن کبری در اختیار «نوعی تبریزی» قاضی تحقیق شعبه 9 دادسرای تهران بود ولی با مرگ کبری قاضی تحقیق، عدم صلاحیت خود را در رسیدگی به اتهام محمدعلی صادر کرد و پرونده برای رسیدگی به اتهام جنایی به بازپرسی دادسرا احاله شد.

دردسر زیباتر شدن

ماجرای مردی که می‌خواهد موهای کاشته شده در سرش را پس بدهد.

مردی که برای زیباتر شدن به یکی از مؤسسات ترمیم مو مراجعه کرده بود و در قبال کاشتن چند تار مو، چِکی به مبلغ 22 هزار ریال به مؤسسه زیبایی داده بود، چون با تمسخر مردم روبه‌رو شد به مؤسسه مراجعه و تقاضا کرد موهای او را پس بگیرند و چِکش را برگردانند اما مؤسسه زیبایی که موها را در سر این مرد کاشته بود حاضر به جدا کردن آنها نشد.

این مرد که عزیز نام دارد مؤسسه را متهم به دخالت در امر پزشکی کرد و از مدیر آن به نظام پزشکی شکایت برد، نظام پزشکی با صدور عدم صلاحیت، کار مؤسسه را مرتبط به امور پزشکی نشناخت.

عزیز بار دیگر مؤسسه را متهم به گران‌فروشی و از آن به دادگاه شکایت کرد اما دادگاه مؤسسه را مجرم نشناخت.

در حال حاضر پرونده‌ای به اتهام صدور چک بلامحل علیه عزیز در یکی از شعبات دادگاه در جریان رسیدگی است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *