فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

نحوه جفت گیری طاووس

نحوه جفت گیری طاووس + فیلم نحوه جفت گیری طاووس در دنیا افراد زیادی به انواع حیوانات علاقه دارند، از بین حیوانات عده…

نحوه جفت گیری طاووس + فیلم

نحوه جفت گیری طاووس

در دنیا افراد زیادی به انواع حیوانات علاقه دارند، از بین حیوانات عده ی زیادی به پرندگان علاقه دارند، افرادی که به حیوانات و پرندگان علاقه دارند شاید نحوه جفت گیری آنها هم برایشان جالب و جذاب باشد. از بین پرندگان هم طاووس طرفداران بسیاری را دارد. اگر طرفدار پرندگان و بخصوص طاووس هستید، نحوه جفت گیری طاووس باید برایتان جالب باشد.

کمتر افرادی هستند که می دانند که طاووس ها به شکلی جفت گیری می کنند ما برای آشنایی بیشتر شما از نحوه جفتگیری طاووس ها این کلیپ را آماده کرده ایم تا نسبت به چگونگی تولیدمثل و باروری طاووس ها اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید.

علت اصلی چتر زدن در طاووس جلب نظر پرنده ماده است با این کار ماده بر اساس اندازه و رنگ و کیفیت دم جفت خود را انتخاب می کند و پس از پایان فصل جفت گیری طاووس، دم شروع به ریختن می کند و دم واقعی که دارای پرهای کوچک و خاکستری است باقی می ماند، تا در فصل بعد پرهای جدید و زیبا مجددا نمایان شوند. نکته ای جالب درباره طاووس ها این است که بر خلاف سایر پرندگان که تک همسری هستند، طـاووس ها چند همسری هستند. پرنده ماده از بهار تا تابستان جفت گیری می کند و ۳-۵ تخم می گذارد و تخم ها بعد از ۲۸ روز به دنیا می آیند.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب