فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

نقشه شوم عروس برای قتل تازه داماد 65 ساله اش

نقشه شوم عروس برای قتل تازه داماد نقشه شوم عروس برای قتل تازه داماد 65 ساله اش تازه داماد نمی دانست شهلا بعد…

نقشه شوم عروس برای قتل تازه داماد

نقشه شوم عروس برای قتل تازه داماد 65 ساله اش

تازه داماد نمی دانست شهلا بعد عروسی چه نقشه کثیفی دارد.

همیشه تصور بر این است که باید جوان ها هنگام «ازدواج» و انتخاب همسر، خیلی دقت کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند. این تصور درستی است چرا که اگر یک زوج در انتخاب خودشان دچار اشتباه شوند و نتوانند همسری شایسته برگزینند زندگی آن ها دوامی نخواهد داشت، اما متاسفانه این موضوع در ازدواج افراد مسن و میانسال جدی گرفته نمی شود چرا که …

مرد ۶۵ ساله که از یک حادثه تلخ جان سالم به در برده بود، سفره دلش را نزد مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گشود و در تشریح چگونگی وقوع این حادثه گفت: چند سال قبل تنها مونس زندگی ام مرا تنها گذاشت و به دیار باقی رفت سال های جوانی ام را در کنار او سپری کرده بودم و روزهای تلخی را بعد از او می گذراندم. همه فرزندانم ازدواج کرده بودند و هر کدام درگیر مشکلات و مسائل زندگی خودشان بودند و من با آن که وضعیت مالی خوبی داشتم از نظر عاطفی احساس کمبود می کردم.

روزهایی که فرزندانم نزد من می آمدند و با نوه هایم بازی می کردم بهترین ساعات عمرم بود چرا که تنها در این روزها بود که به تصویر قاب گرفته همسرم خیره نمی شدم و اشک نمی ریختم. روزها به همین ترتیب می گذشت تا این که فرزندانم تصمیم گرفتند برای من همسری انتخاب کنند که حداقل همدمی داشته باشم و از این وضعیت آشفته بیرون بیایم. در این میان یکی از فرزندانم زن ۵۸ ساله ای را معرفی کرد که همه فرزندان او نیز ازدواج کرده بودند. این جا بود که من بزرگ ترین اشتباه زندگی ام را مرتکب شدم و بدون آن که در مورد وضعیت اخلاقی و اجتماعی «شهلا» تحقیق کنم تصمیم به ازدواج گرفتم چرا که فقط می خواستم هم صحبتی کنار خودم داشته باشم.

اگرچه «شهلا» مهریه سنگینی را تعیین کرد اما من که دیگر جوان نبودم تا به این مسائل اهمیت بدهم و درباره مهریه با او بحث کنم! این گونه بود که روز بعد از خواستگاری با یکدیگر ازدواج کردیم، اما هنوز ۲۰ روز از برگزاری مراسم عقد نگذشته بود که «شهلا» از طریق قانونی مهریه اش را درخواست کرد.

من که شوکه شده بودم مقابلش ایستادم و از او به خاطر عدم تمکین شکایت کردم و بدین ترتیب اختلافات خانوادگی ما شروع شد و شهلا دوباره نزد دخترش بازگشت. همان طور که در کشاکش کلانتری و دادگاه بودیم روز گذشته وقتی وارد منزلم شدم دیدم بوی شدید گاز در خانه منتشر شده، بلافاصله پنجره ها را باز کردم تازه فهمیدم که مبالغی پول هم از خانه ام سرقت Stealing شده است وقتی ماجرا را به پلیس Police گزارش کردم مشخص شد که شهلا با کلیدی که داشته وارد خانه ام شده و با سرقت پول ها شیر گاز را باز کرده تا من با روشن کردن چراغ دچار حادثه شوم اکنون هم می خواهم بگویم ازدواج، انتخاب یک همراه است نه …

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *