فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید هولدر دمپایی دیواری

هولدر دمپایی دیواری خرید نگهدارنده و هولدر دمپایی و کفش دیواری خرید اینترنتی هولدر دمپایی حمام خرید پستی نگهدارنده دمپایی و کفش دیواری…

هولدر دمپایی دیواری

خرید نگهدارنده و هولدر دمپایی و کفش دیواری

خرید اینترنتی هولدر دمپایی حمام

خرید پستی نگهدارنده دمپایی و کفش دیواری

قیمت : 15000 تومان
قیمت : 10000 تومان
خرید پستی

هولدر نگهدارنده دمپایی دیواری

بعضی مواقع بعد از شستن پاهایتان در حمام و دستشویی دمپایی شما کاملا خیس شده ، اکثراٌ دوست ندارند برای رفتن به دستشویی دمپایی خیس بپوشند ، یکی از وسیله هایی که باعث گرفتن سریع آب دمپایی می شود هولدر دمپایی دیواری حمام می باشد. نگهدارنده دیواری دمپایی به گونه ای طراحی شده که به کاشی حمام و دستشویی چسبده می شود و شما می توانید بعد از شستشوی پاهایتان آن را به هولدر آویز کند تا آب دمپایی سریع تر خشک شود.

از هولدر دمپایی دیواری در کمد ، جلوی درب اتاق و . . . نیز می توان استفاده کرد. بسیاری از کسانی که در آپارتمان زندگی می کنند همیشه دچار کمبود فضا هستند ، با نگهدارنده دیواری دمپایی این مشکل نیز حل خواهد شد . استفاده از وسایلی که فضای کم منازل را جبران می کنند در حال حاضر بیشتر شده است . هولدر دیواری دمپایی نیز یکی از وسایل پرکاربرد در منازل آپارتمانی می باشد.

هولدر نگهدارنده دمپایی دیواری دارای رنگ بندی متنوع بوده و هر کدام دارای جذابیت خاصی می باشد که می توانید برخی از رنگ بندی آن را در تصاویر زیر مشاهده کنید.

فروش عمده نگهدارنده دمپایی حمام

قیمت : 10000 تومان

نگهدارنده دمپایی حمام

با خرید نگهدارنده و هولدر دمپایی دیواری ، کفش و دمپایی خود را به دیوار حمام ، دستشویی و کمد خود آویز کنید و دیگر نگران فضای کم منزل خود نباشید. هولدر دمپایی دیواری به وسیله چسب بسیار قوی که در پشت آن تعبیه شده است به سطوح صاف چسبیده خواهد شد و شما می توانید هر نوع دمپایی و کفش را به درون آن آویز کنید.

با قرار دادن دمپایی حمام و دستشویی درون هولدر دیواری دمپایی از پوسیدگی و قارچ زندگی کف دمپایی نیز جلوگیری خواهید کرد. دمپایی روفرشی سالن ، دمپایی های حیاط ، تراس و . . . خود را درون نگهدارنده دیواری دمپایی قرار دهید و نظم منزل خود را افزایش دهید.

خرید ارزان هولدر دمپایی دیواری

مشخصات و ویژگی های هولدر دمپایی دیواری :

هولدر انواع دمپایی و کفش
اندازه : 8*25 سانتی متر
جنس آن پلاستیک است.
دارای رنگ بندی متنوع
صورتی ، سبز ، آبی ، سفید ، نارنجی
دارای چسب 2 طرفه بسیار قوی
مناسب برای حمام ، دستشویی ، کمد و . . .
طرای فانتزی و زیبا
باعث خشک کردن سریع تر دمپایی حمام می شود.
از از بهم ریختگی در حمام جلوگیری می شود.
وسیله ای مورد نیاز در هر حمام است.
دارای چسب دو طرفه است.
دارای گارانتی تعویض

قیمت هولدر دمپایی دیواری

قیمت : 15000 تومان
قیمت : 10000 تومان
خرید پستی
منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب