فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر

واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر ساعت 8:52 روز گذشته در پی اطلاع‌رسانی شهروندان با سامانه 125 مبنی بر…

واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر

ساعت 8:52 روز گذشته در پی اطلاع‌رسانی شهروندان با سامانه 125 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه 50 را به محل حادثه در آزاد راه قم ـ تهران، پنج کیلومتر بعد از پل فرودگاه اعزام کرد.

علی‌اکبر فرمانی؛ رئیس ایستگاه 50 آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نامعلوم پس از انحراف از مسیر اصلی واژگون شده و به گفته شاهدان دو نفر نیز در داخل خودرو محبوس شده بودند.

وی افزود: این حادثه که خارج از محدوده عملیاتی آتش‌نشانی تهران بود منجر به تأخیر در رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه شد و مصدومان نیز توسط شهروندان از خودرو خارج شده بودند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ با توجه به انتقال مصدومان به مرکز درمانی، آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه، بازگرداندن خودرو به حالت اولیه و تحویل خودرو به عوامل راهور به مأموریت خود پایان دادند.

 واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر  واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر  واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر  واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر  واژگونی خونین پراید در آزادراه قم ـ تهران + تصاویر

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *