فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

واکنش احمدی نژاد به سخنان ضد ایرانی و ضد برجامی ترامپ

ساعت 25 _ محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان با صدور پیامی به سخنان سخیف شب گذشته دونالد ترامپ نسبت به ایرانیان…

ساعت 25 _ محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان با صدور پیامی به سخنان سخیف شب گذشته دونالد ترامپ نسبت به ایرانیان واکنش نشان داد.

در بخش‌هایی از این پیام که در کانال تلگرامی دولت بهار منتشر شده آمده است:

مواضع دولت آمریکا بار دیگر نشان داد که آنان نسبت به عظمت، توانایی و اقتدار ذاتی ملت ایران جاهل و در کسب معرفت نسبت به شایستگی های الهی- انسانی ایرانیان کاهل اند. آنان گمان می برند که با جنگ روانی و ارعاب عده‌ای اندک، راه را برای تسلیم ملّت، اخذ امتیازات تاریخی و محدود کردن همیشگی سقف پرواز و رشد ایرانیان باز کنند، لکن اگر بنا بود با این رفتارها تغییری در جغرافیا، فرهنگ، مواضع و جایگاه کشور و ملت ایران به وجود آید، چه بسا قبل از آنان، قدرت‌های چپاولگر بزرگتری در تاریخ بودند که همین آرزو ها را داشتند اما با خود به گور بردند.

تردید ندارم که ملت بزرگ و هوشمند ایران با بهره مندی از عنایت ها، هدایت ها و ادعیه خاصه حضرت ولی عصر (ع) ‌، با وحدت و همدلی و اتکاء به ذخایر عظیم مادی، معنوی و انسانی خود این مقطع تاریخی را با عزت و موفقیت پشت سر می گذارد و همه تهدید‌ها را به فرصت های بی بدیل برای ادامه حرکت در مسیر پیشرفت و سرافرازی تبدیل خواهد کرد.

از حضرت احدیت سلامتی و عزت و موفقیت ملت گرانقدر ایران و رهبری معظم انقلاب را مسئلت دارم.

استفاده از “خلیج عربی” برای متحد کردن همه ایرانیان کافی بود

غلامعلی حدادعادل در حساب توئیتری خود نوشت؛

در سخنرانی دونالد ترامپ عصبانیت موج میزد اما از منطق خبری نبود. همان استفاده از خلیج عربی برای متحد کردن همه ایرانیان کافی بود.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *