فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

دونالد ترامپ بازی تاج و تخت

سردار سلیمانی پاسخ ترامپ راجع به بازگشت تحریم ها را داد پاسخ جالب سردار سلیمانی به ترامپ در مورد بازگشت تحریم ها +…

سردار سلیمانی پاسخ ترامپ راجع به بازگشت تحریم ها را داد

پاسخ جالب سردار سلیمانی به ترامپ در مورد بازگشت تحریم ها + پوستر

سردار سلیمانی به سخنان ترامپ درباره بازگشت مجدد تحریم ها واکنش نشان داد.

صفحه سردار قاسم سلیمانی در واکنش به سخنان ترامپ در خصوص بازگشت تحریم‌ها متن یکی از سخنرانی‌های این فرمانده سپاه را بازنشر کرد که به شرح زیر است:

شما برای ما خط و نشان می‌کشید؟ ایران را نمی‌خواهد، نیروهای مسلح ایران را نمی‌خواهد؛ من حریف شما هستم؛ نیروی قدس حریف شماست.

بدانید هیچ شبی نیست که ما بخوابیم و به شما فکر نکنیم. به شما می‌گویم آقای ترامپ قمارباز! بدان در آنجایی که فکر نمی‌کنی، ما در نزدیک شما هستیم. در هر کجا که تصور نمیکنید ما در کنار شما هستیم. ما ملت شهادت هستیم، ما ملت امام حسین(علیه‌السلام) هستیم.

بپرس ما حوادث سختی را پشت سر گذاشتیم. بیا! ما منتظریم؛ ما مرد این میدان برای شما هستیم. شما می‌دانید این جنگ یعنی نابودی همه امکانات شما، این جنگ را شما شروع می‌کنید اما پایانش را ما ترسیم می‌کنیم. بنابراین نباید به ملت ایران اهانت بکنید، نباید به رئیس جمهور ما اهانت بکنید، باید بدانید که چه می‌گویید. از پیشینیان خودتان بپرسید.

از تجربه‌ی آنها بهره ببرید. یقینا در داخل آمریکا کسانی هستند و موسسات مطالعاتی فراوانی هستند که اینها را مطالعه می‌کنند، به او گوشزد می‌کنند و به او یادآوری می‌کنند.

 

پاسخ جالب سردار سلیمانی به ترامپ در مورد بازگشت تحریم ها + پوستر

پاسخ سردار سلیمانی به ترامپ در مورد بازگشت مجدد تحریم ها

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب