فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز به دختر 16 ساله توسط پسر خاله اش

پرستو دختر 16 ساله در دادگاه : خودم با پسرخاله ام به مخفیگاهش رفتم و شب را ماندم! + عکس پسر جوانی که…

پرستو دختر 16 ساله در دادگاه : خودم با پسرخاله ام به مخفیگاهش رفتم و شب را ماندم! + عکس

پسر جوانی که به اتهام ربودن وتجاوز جنسی به دخترخاله‌اش دستگیرشده بود صبح دیروز هنگام محاکمه، با اظهارات دختر نوجوان از مجازات سنگین نجات یافت.

تجاوز به دختر 16 ساله توسط پسر خاله اش

رسیدگی به این پرونده از مرداد امسال و با شکایت خانواده دختر نوجوانی به نام پرستو – 16 ساله – شروع شد. والدین وی با مراجعه به اداره آگاهی ادعا کردند پسر خاله پرستو او را ربوده و مورد تجاوز جنسی قرار داده است. در حالی که این پرونده با موضوع تجاوز جنسی تشکیل شده و مأموران درجست‌ و‌ جوی دختر و پسرفراری بودند سرانجام آنها شناسایی و دستگیرشدند. این دختر و پسر، دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغرعبداللهی وبا حضور واعظی و ملکی- مستشاران دادگاه- پای میز محاکمه ایستادند. اما درابتدای جلسه، پرستو گفت: «به خاطرعشق وعلاقه زیاد به پسرخاله‌ام ومخالفت خانواده هایمان با ازدواج مان، هردو باهم فرار کردیم و من به مخفیگاه او رفتم و شب را ماندم و به هیچ عنوان هم آدم ربایی وتجاوزجنسی صورت نگرفته است.»

بدین‌ترتیب قضات پس ازشنیدن اظهارات پسرجوان و پدر و مادر دختر نوجوان، در پایان جلسه پرستو را به پرداخت جریمه دو میلیون ریالی وشهروز را هم به 74ضربه شلاق محکوم کردند. قاضی عبداللهی در این باره گفت: «ازدواج امری مقدس به شمار می رود و بهتراست والدین به خواسته‌های فرزندان‌شان هم توجه کنند و به جای مخالفت‌های کورکورانه زمینه ازدواج‌های مطلوب وشایسته را فراهم کنند. البته خانواده‌ها باید همواره به‌عنوان مشاور و راهنما درکنار فرزندان‌شان باشند و شرایطی را فراهم نمایند که جوان‌ها دچار اشتباهات جبران ‌ناپذیرنشوند. ضمن اینکه باید در این مسیر بهترین‌ها را برای فرزندان رقم زد. جوان‌ها نیز نباید با لجبازی و سماجت‌های بی‌دلیل و اقدامات نسنجیده زمینه ساز بروز مسائل و مشکلات شوند. بی‌تردید اجماع و همدلی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.»

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *