فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

چانه بند ضد خروپف اصل

چانه بند ضد خروپف اصل خرید اینترنتی چانه بند ضد خر و پف خرید چانه بند ضد خرخر خرید چانه بند ضد خرپف…

چانه بند ضد خروپف اصل

خرید اینترنتی چانه بند ضد خر و پف

خرید چانه بند ضد خرخر

چانه بند ضد خروپف

خرید چانه بند ضد خرپف

قیمت :35000 تومان

قیمت :20000 تومان

خرید پستی 1

چانه بند مخصوص خروپف اصل

خرید ارزان چانه بند ضد خروپف,بهترین درمان خروپف,خرید اینترنتی چانه بند ضد خروپف,فروش با تخفیف چانه بند ضد خروپف,خرید ارزان چانه بند خرناس , چانه بند ضد خرناس , فروش چانه بند ضد خرناس , خرید پستی چانه بند ضد خرو پف,خرید ارزان چانه بند ضد خرو پف,چانه بند ضد خرو پف اصل,قیمت چانه بند ضد خرو پف,فروش چانه بند ضد خرو پف, راه های رفع خرناس ,خرید پستی چانه بند ضدخرناس , خرید اینترنتی چانه بند ضد خرناس , خرید چانه بند ضد خرخر,چانه بند رفع خرخر,چانه بند ضد خرو پف,چانه بند رفع خروپف,چانه بند درمان خروپف,چانه بند ضد خرو پف,خرید اینترنتی چانه بند ضد خرو پف, چانه بند ضد خرناس اصل , چانه بند ضد خرناس ارزان ,راههای رفع خروپف,درمان خرو پف,

چانه بند ضد خروپف

خرید پستی چانه بند ضد خروپف

قیمت محصول : 20000 تومان

چانه بند ضد خرخر

اگر همانند اکثر مردم کمتر از ۸ ساعت می‌خوابید و همواره احساس خستگی دارید، سردردهای بی‌مورد آزارتان می‌دهد و یا فشار خون بالایی دارید، باید این علایم را جدی بگیرید. تمام این علایم ممکن است ناشی از خر و پف باشد؛ شایع‌ترین نشانه بیماری انسداد موقتی تنفس در خواب (OSA). در حالی‌که بسیاری از مردم بر این باورند خر و پف مشکل مهمی نیست، تحقیقات نشان می‌دهد که خر و پف برای سلامتی خطرناک است؛ خر و پفِ حدود ۱۸ میلیون نفر از مردم آمریکا تا کنون منجر به بیماری OSA شده است.چانه بند ضد خرخر، با طبیعی‌ترین راه ممکن یعنی کمک به بسته بودن دهان در حین خواب، به رفع خروپف کمک کرده و خوابی عمیق و آرام را برای شما و اطرافیانتان فراهم می‌کند.
این محصول یک راه حل طبیعی و آسان برای جلوگیری از خروپف است. خروپف می‌تواند برای فرد و اطرافیان او بسیار آزار دهنده باشد. با استفاده این چانه بند، فرد می‌تواند با ساده‌ترین و طبیعی‌ترین راه ممکن یعنی بسته بودن دهان در حین خواب، از خروپف جلوگیری کرده و آسوده بخوابد. استفاده از این وسیله برای کسانی که عادت دارند با دهان باز بخوابند، یا افرادی که اغلب به پشت می‌خوابند، بسیار مؤثر است.

 

چانه بند ضد خروپف

خرید آنلاین چانه بند ضد خرخر

قیمت محصول : 20000 تومان

چانه بند هنگام خواب

چانه بند ضد خرخر، با طبیعی‌ترین راه ممکن یعنی کمک به بسته بودن دهان در حین خواب، به رفع خروپف کمک کرده و خوابی عمیق و آرام را برای شما و اطرافیانتان فراهم می‌کند.

جدیدترین چانه بند ضد خرو پف : یکی از معضلات هنگام خواب که پیر و جوان و حتی افراد لاغر و چاق دچار آن هستند خروپف کردن و باز ماندن دهان هنگام خواب است که معمولا باعث بد خوابی فرد مبتلا و همچنین آزار شریک خواب افراد خواهد شد . با چانه بند ضد خروپف یک درمان ساده اما کاربردی را تجربه کنید . شما عزیزان می توانید جدیدترین چانه بند ضد خروپف را به صورت کاملا تضمینی از فروشگاه اینترنتی آف کالا خریداری کرده و هزینه آن را پس از دریافت کالا پرداخت کنید.

استفاده از این چانه بندها بسیار آسان است، پس از قرار دادن آن در زیر چانه و بالای سر، بند آن بسته شده و  محکم می‌شود. این چانه بند قابل تنظیم به هر صورتی می‌باشد.

در مورد کسانی که مشکل تنفس از بینی دارند یا راه بینی آنها مسدود شده است، توصیه می‌شود به همراه چانه بند ضد خرخر از نوز ونت استفاده نمایند تا عبور جریان هوا از راه بینی بهتر انجام شود.

چانه بند ضد خروپف

فروش چانه بند ضد خر و پف

قیمت : 20000 تومان

چانه بند مخصوص بند آوردن خروپف

افرادی که از بیماری OSAرنج می‌برند در طول شب به طور مکرر و ناآگاهانه دچار متوقف شدن تنفس می‌شوند که ممکن است جریان هوا به طور کامل و یا جزئی مسدود شود. این مورد زمانی اتفاق می‌افتد که فک، نای و زبان در حال استراحت هستند و در حین تنفس مانع عبور جریان هوا می‌شوند. در نتیجه ممکن است برای یک دقیقه و یا بیشتر اکسیژن به بدن نرسد و این کار چندین بار در هر شب اتفاق می‌افتد.

چانه ‌بند ضد خرخر یک راه حل طبیعی و آسان برای جلوگیری از خروپف است. خروپف می‌تواند برای فرد و اطرافیان او بسیار آزار دهنده باشد. با استفاده این چانه بند، فرد می‌تواند با ساده‌ترین و طبیعی‌ترین راه ممکن یعنی بسته بودن دهان در حین خواب، از خروپف جلوگیری کرده و آسوده بخوابد. استفاده از این وسیله برای کسانی که عادت دارند با دهان باز بخوابند، یا افرادی که اغلب به پشت می‌خوابند، بسیار مؤثر است.

SnoreShield Jaw Strap به طور بالقوه اثبات شده است که از خروپف جلوگیری می کند و باعث افزایش خواب REM در بیماران می شود. ارائه کلیه سلامتی و بهترین شب در چند سال احساس خستگی و اضطراب – در نهایت خواب شبانه آرامش بخش! پیشگیری از پوکی استخوان و خشک کردن دهان – کمک می کند در حالی که شما خواب هستید دهانتان بسته باشد ، بند ضد زنگ چانه سبک وزن سبک و راحت است این محصول باعث می شود نفس عمیق بکشید و بدون خرو پف به راحتی بخوابید . این بند چانه به طور کامل قابل تنظیم برای هر اندازه سر است.

با وجود اینکه اکثر مردم در هنگام انسداد کامل و یا جزئی تنفس از خواب بیدار می‌شوند، ولی بعد از آن کاملاً احساس خستگی می‌کنند. بیماری OSA مشکلات زیر را به همراه دارد:

۱_ ترش کردن (رفلاکس معده)
۲ _ دفع ادرار در شب به طور مکرر
۳ _ از دست دادن حافظه
۴ _ سکته
۵ _ افسردگی
۶ _ دیابت
۷ _ حمله قلبی

افراد با سن بالاتر از ۳۵ سال بیشتر در معرض خطر هستند. تشخیص و درمان این بیماری می‌تواند پر هزینه باشد؛ این بیماری در اکثر موارد تحت پوشش بیمه نیست. پزشکان بعد از تحلیل داده‌ها، یکی از چندین روش درمانی را برای شما تجویز می‌کنند که ممکن است پوشیدن دستگاه‌های آزار دهنده CPAP برای تسهیل عبور جریان هوا از بینی و دهان در هنگام خواب باشد و یا جراحی‌های دردناک را شامل شود.

خوشبختانه، امروزه روش راحت‌تر، کم هزینه‌تر و مؤثرتری برای درمان این بیماری وجود دارد. اخیراً تحقیقات منتشر شده توسط بخش درمان خواب وابسته به آموزشگاه طبی ویرجینای شرقی در مجله پزشکی خواب بالینی اثبات کرد که قرار دادن یک بند ساده در قسمت چانه در هنگام خواب می‌تواند درمانی مؤثر برای بیماری OSA باشد.

چانه بند ضد خروپف

فروش ارزان بند چانه ضد خروپف

قیمت : 20000 تومان

بند چانه ضد خرخر

استفاده از این چانه بندها بسیار آسان است، پس از قرار دادن آن در زیر چانه و بالای سر، بند آن بسته شده و  محکم می‌شود. این چانه بند قابل تنظیم به هر صورتی می‌باشد.

در مورد کسانی که مشکل تنفس از بینی دارند یا راه بینی آنها مسدود شده است، توصیه می‌شود به همراه چانه بند ضد خرخر از نوز ونت استفاده نمایند تا عبور جریان هوا از راه بینی بهتر انجام شود.

بند چانه‌ای که توسط شرکت MySnoringSolution تولید شده است با کمک به فک پایینی و زبان از انسداد جریان هوا جلوگیری می‌کند. این بند چانه با بهره‌گیری از بالاترین فناوری روز دنیا ساخته شده و در ساخت آن از مواد سبک وزن و بسیار آرامش‌دهنده به‌کار رفته است. این محصول را می‌توانید از وب سایت آف کالا تهیه کنید که رضایت ۱۰۰ درصدی شما را تضمین خواهد کرد. اگر می‌خواهید از دست خر و پف برای همیشه خلاص شوید و از دستگاه‌های گران قیمت CPAP و یا دیگر دستگاه‌های آزار دهنده نیز استفاده نکنید، این محصول بهترین و مؤثرترین گزینه است. این محصول که به همراه یک بند اضافی رایگان به خریداران تحویل داده می‌شود برای سفر بسیار عالی بوده و هدیه‌ای مناسب برای بیمارانی است که از این بیماری رنج می‌برند.

چانه بند ضد خروپف

قیمت چانه بند ضد خروپف

قیمت : 35000 تومان

قیمت : 20000 تومان

خرید پستی 1

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *