فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

کار زشت و تلافی جویانه زن جوان با پسر شوهرش

کار زشت زن با پسر شوهرش کار زشت و تلافی جویانه زن جوان با پسر شوهرش مادر مطلقه که به همراه پسر خردسالش…

کار زشت زن با پسر شوهرش

کار زشت و تلافی جویانه زن جوان با پسر شوهرش

مادر مطلقه که به همراه پسر خردسالش زندگی می کرد برای تلافی کار شوهرش تصاویری از رفتار بیرحمانه خود با فرزندش برای او ارسال کرد.

رفتار زشت مادر با فرزندش برای تلافی کار شوهرش

درگیری زن و مردی که مدتها بود از همدیگر جدا شده بودند به ضرر کودک بینوا پایان یافت ، مادر این پسربچه برای جبران کار نادرست همسر سابقش عکس العملی بیرحمانه انجام داد. تلافی کار شوهر
تلافی کار شوهر

تلافی کار شوهرتنبیه بیرحمانه کودک برای تلافی کار شوهر

 واکنش بیرحمانه زن جوان برای تلافی کار شوهرش

تصاویری ناراحت کننده و ناخوشایند از بندپیچ شدن یک پسربچه خردسال به نرده های راه پله برای پدر کودک ارسال شد ، تصاویری که موجب واکنش تند کاربران فضای مجازی شد اما ماجرا چه بود و چرا مادر این کودک چنین رفتار بیرحمانه ای انجام داده بود؟
زن جوان اوایل سال 2016 از همسرش جدا شده بود و به دلیل خردسال بودن پسرشان مسئولیت مراقبت از او را دادگه به وی داده بود ، پدر کودک هم مسئول پرداخت هزینه های فرزندش بوده اما از قرار معلوم در چند ماه اخیر همسر سابق این خانم هزینه ها را پرداخت نکرده است و او هم برای تلافی چنین تصاویری از شکنجه پسربچه بیگناه برایش ارسال کرده. پدر کودک که به دلیل دور بودن از شهر محل زندگی همسر سابقش نمی توانست به سرعت خود را به انجا برساند تصاویر را برای والدینش ارسال کرد تا فرزندش را نجات دهند.

تلافی کار شوهررفتار زشت زن مطلقه با فرزندش برای تلافی کار شوهرش

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب