فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

کتک زدن دختری در سیرجان

کتک زدن دختر در سیرجان فیلم کامل کتک زدن بیرحمانه دختر در سیرجان توسط پسر جوان فیلمی به تازگی در فضای مجازی منتشر…

کتک زدن دختر در سیرجان

فیلم کامل کتک زدن بیرحمانه دختر در سیرجان توسط پسر جوان

فیلمی به تازگی در فضای مجازی منتشر شده شده که پسر بی رحم به طرز وحشیانه ای دختر جوان را مورد ضرب و شتم قرار می دهد .همانظور که در کلیپ مشخص است این دختر در فضای مجازی به دوست پسر سیرجانی توهین و فحاشی کرده و پس از چندی پسر سیرجانی با زرنگی و طرح دوستی دختر جوان را به محل زندگی اش در سیرجان می برد.

ماجرای کتک زدن دختری در سیرجان

ضارب (امیرحسین کریمی) اولش دختره رو گول میزنه و چون به #دوس_دختر ش فحش داده باهاش #دوست میشه، بعد از مدتی دوستی که معلوم نیست چقدر طول کشیده دختره رو از تهران کشونده به #سیرجان (کرمان) تا اینجوری لهش کنه و فیلمش رو بذاره تو استوریش و نتیجه ماها #مخ_زنی و فریب رو به #دوس_دختر ش نشون بده که چه جوری انتقام گرفته!
.
.
پسره ظاهرا فقط بیست سالشه. این پسرو با فیلمبردار توسط پلیس دستگیر شده ولی نمیدونم چقدر حق این دخترو که با پا به سرش ضربه زده شده رو میشه گرفت!
.
فقط! #دختر_خانما مواظب خودتون و دین و ایمانتون باشید. وقتی اینجوری شد دیگه دنیارو هم بهتون بدن و دنیای ضارب رو هم بگیرن هیچی مثل قبل نخواهد شد. شاید این پسر همه جوانب مجازاتی که ممکنه با پرداخت جریمه تموم بشه رو هم درنظر گرفته باشه اونوقت این دختر و خانوادش هیچکاری نمیتونن بکنن.
.
.
.
#آزادی_این_نیست

فیلم کتک خوردن دختر تهرانی توسط پسر سیرجانی در خانه باغ

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب