فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

جزئیاتی از هویت جنازه سوخته در جاده بهشت زهرا

ساعت 25 _ ساعت 11 صبح دوشنبه گذشته مردی در تماس با پلیس از کشف جنازه ای سوخته در جاده بهشت‌ زهرای تهران…

ساعت 25 _ ساعت 11 صبح دوشنبه گذشته مردی در تماس با پلیس از کشف جنازه ای سوخته در جاده بهشت‌ زهرای تهران خبر داد.

پس از این تماس، تیمی از ماموران کلانتری 171 تهران در محل حاضر شده و با جنازه سوخته زنی روبه‌رو شدند.

مردی که جنازه را کشف کرده بود، در تحقیقات گفت: من در این حوالی زمین کشاورزی دارم. امروز صبح در حال رفتن به زمین کشاورزی‌ام بودم که متوجه جنازه سوخته شده و با پلیس تماس گرفتم. زمانی که جنازه را پیدا کردم، هیچ فردی در این حوالی نبود. فکر کنم شب گذشته او را به آنجا منتقل کرده‌اند.

در ادامه تیمی از کارآگاهان اداره دهم همراه قاضی جنایی در محل حاضر شدند. در تحقیقات مقدماتی مشخص شد، جنازه متعلق به دختری 19 ساله است که پس از قتل در جایی دیگر به آن محل منتقل شده و با بنزین به آتش کشیده شده است.

با توجه به این‌که مقتول لباس به تن نداشت، تیم جنایی احتمال دادند او قربانی جنایتی سیاه شده است. نبود آثار جراحت روی بدن مقتول این فرضیه را مطرح کرد که او خفه شده است.

پس از تحقیقات در محل جنایت، جنازه با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد تا با معاینات تخصصی علت و زمان مرگ مشخص شود. همچنین کارآگاهان ویژه قتل تهران با بررسی پرونده افراد ناپدید شده در تهران، تجسس برای شناسایی هویت مقتول را آغاز کردند تا از این طریق بتوانند راز قتل را فاش کنند.

با گذشت چهار روز از جنایت، شکایتی درباره ناپدید شدن زنی با مشخصات مقتول هنوز در پلیس آگاهی ثبت نشده است و تحقیقات جنایی برای رازگشایی از قتل ادامه دارد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *